У парку «700-річчя Львова» проводять реконструкцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Проект реконструкції парку «700-річчя Львова» – один із минулорічних переможців «Громадського бюджету». На облаштування у парку доріжок цього року витратять 2,5 млн грн. Вже з 15 серпня львів’яни можуть подавати нові ідеї. Тепер проекти прийматимуть й від мешканців Винників, Брюховичів та Рудного. Про це пише Zaxid.net.

Капітальний ремонт парку «700-річчя Львова» проводить ТОВ НВО «Облсількомунгосп». У понеділок, 14 серпня, при вході у зелену зону трактор почав прокладати нові доріжки. Вони з’єднають парк із церквою Йосафата на вулиці Замарстинівській.

«Тут сипучий ґрунт, тому є складність в додаткових укріпленнях ґрунту для того, щоб доріжки не просідали і не вимивала їх вода. Для того додатково зробимо посилену основу для доріжок», – розповів представник компанії-підрядника Михайло Свищо.

© ГО “Зручне місто”

© ГО “Зручне місто”

© ГО “Зручне місто”

© ГО “Зручне місто”

Проект реконструкції алеї «Замарстинівського парку» минулого року набрав найбільше голосів. Від перемоги минуло дев’ять місяців, та ремонту тут ще не почали. Автори проекту чекають на повторний тендер, щоб визначити підрядника.

«На жаль, подалася тільки одна фірма на тендер і тому продовжили прийом тендерних пропозицій. Отже чекаємо, що ще хтось подасться і буде визначений тоді виконавець», – каже співавторка проекту реконструкції «Замарстинівського парку» Оксана Луцко.

Натомість, у міській дитячі клінічній лікарні вже тішаться придбаним в рамках «Громадського бюджету». Чотири монітори допомагають лікарям стежити за станом маленького пацієнта. Апарат показує, який у дитини тиск, температура та як б’ється серце. Хоч і довелось довго чекати на реалізацію проекту та вже готують ідеї на цьогорічний конкурс.

«Ідей дуже багато, звичайно, це і для новонароджених певна апаратура, яка продовжує життя мозку в тяжких гіпоксичних умовах – це і ендоскопічна апаратура. Будемо працювати, кожен хоче своє», – зауважив завідувач відділення анастезіології міської дитячої клінічної лікарні Ігор Лукасевич.

Із 239 проектів, які перемогли минулого року в рамках бюджету участі, повністю готові тільки 9. У решти різний стан реалізації.

Тим часом, вже з 15 серпня львів’яни можуть подавати нові ідеї. Тепер проекти прийматимуть й від мешканців Винників, Брюховичів та Рудного. На проекти місто дасть більше грошей: фінансування малих проектів збільшили з 200 тис. грн до 500 тис. грн. Великі ж можна розписати на три мільйони гривень.

«Є ще певне обмеження по комунальних установах, тобто якщо йде мова про ремонт всередині дитячих садочків, школи – це ремонт має становити не більше 50% кошторису проекту, тобто решта – це може бути закупівля обладнання», – пояснює начальник управління «Секретаріат Ради» Юрій Лукашевський.

Ідеї можна подавати через систему банк ID або ЦНАПи до 15 вересня.

Парк імені 700-річчя Львова, 2016 рік © Варіанти

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР