У Новояворівську відкрили мурал, присвячений Андрію Кузьменку

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

До дня народження Андрія Кузьменка на фасаді ПК «Кристал» у рідному Новояворівську з’явилося зображення Кузьми Скрябіна.

В понеділок, у день народження Андрія, відбулося офіційне відкриття муралу.

Авторами ідеї Проекту «Скрябін. Початок…» є львівські ротарійці, які після погодження бачення Проекту з батьками Андрія, взялися за його реалізацію. Проект «Скрябін. Початок…» передбачає втілення в життя елементів вшанування пам’яті фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка у містах де відбувалося творче становлення музиканта.

Саме новояворівський «Кристал» став колискою музики для Андрія, тут проходили його репетиції і був заснований славетний гурт «Скрябін». Тому першим етапом Проекту стало виготовлення муралу на одній з його стін.

Виконав мурал відомий львівський мураліст, професіонал своєї справи – Святослав Владика.

Фото suspilne.media

Проект також має на меті об’єднати усіх шанувальників творчості Андрія Кузьменка і дає можливість долучитися кожному до спільної справи як знак великої пошани, любові і пам’яті про нього.

Нагадаємо, 17 серпня Андрію Кузьмі мало б виповнитися 52 роки. Андрій Кузьменко — родом із Самбора, що на Львівщині. Пізніше його родина переїхала в м. Новояворівськ, де він і почав свій творчий шлях. У дитинстві мріяв стати водієм сміттєвоза. Мати була вчителькою музики. Навчався в Новояворівській ЗОШ № 1. Андрій закінчив музичну школу за класом фортепіано. Закінчив факультет стоматології Львівського медінституту (тепер Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького). Йому було нецікаве навчання там, однак довчився на прохання батьків.

Помep співак 2 лютого 2015 року, поблизу населеного пункту Лозуватка, Дніпропетровської області. Там авто співака зіткнулося із молоковозом. Андрій Кузьменко загинув на місці аварії.

У Новояворівську відкрили мурал присвячений КУЗЬМІ СКРЯБІНУ

У Новояворівську відкрили мурал присвячений КУЗЬМІ СКРЯБІНУ

Gepostet von Яворівська районна державна адміністрація am Montag, 17. August 2020

Share.