Понеділок, 24 Червня

У населених пунктах Львівської ОТГ запровадять єдиний тариф на проїзд у транспорті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У населених пунктах, які увійдуть до Львівської ОТГ запровадять єдиний спільний тариф на проїзд у транспорті. Пенсіонери, школярі і студенти, які прописані на території Львівської ОТГ, матимуть можливість пільгового проїзду. А до системи електронного квитка доєднають усі населені пункти, розташовані у радіусі 10-15 км від Львова.

Про це йдеться у влозі заступника директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрія Білого про впровадження електронного квитка у Львові, інформує ZAXID.NET.

За його словами, усі 18 населених пунктів Львівської ОТГ увійдуть в першу зону дії електронного квитка. Це означає, що і тариф і пільги для мешканців ОТГ будуть однаковими. При цьому кілька популярних серед львів’ян зупинок громадського транспорту, що не належатимуть до Львівської ОТГ, теж залучать до системи е-квитка. Йдеться, передусім, про зупинку біля ТРЦ King Cross Leopolis та зупинки у Зимній Воді, де проїжджають автобуси, що прямують у смт Рудне.

У другу зону дії електронного квитка увійдуть населені пункти, розташовані у 10-15 км від Львова. Відтак приміських перевізників долучать до системи львівського е-квитка.

«Також ми розробляємо варіанти, щоб людині, яка їде 1-2 зупинки, не доводилось платити усю вартість другої зони», – каже заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем Роман Лев.

Пільгові тарифи будуть поширюватись на мешканців, які прописані у Львівській ОТГ. Решта пасажирів будуть отримувати компенсацію за пільговий проїзд у своїй громаді.

«Якщо люди знімають квартиру тут, але прописані не у Львівській ОТГ, вони мусять платити за проїзд, а потім відшкодовувати ці пільги у своїй ОТГ. Ми ще напрацьовуємо механізм, як воно буде діяти», – пояснює Андрій Білий.