Понеділок, 27 Червня

У нардепа зі “Слуга народу” також виявили коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У нардепа від партії “Слуга народу” Руслана Горбенка виявили позитивний результат на Covid-19, це третій випадок зараження коронавірусом серед народних депутатів.

Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук розповіла, що її колега Руслан Горбенко із коронавірусом перебуває у столичній Олександрівській лікарні.

 “Сьогодні у нашого колеги, нардепа від “Слуги народу” Руслана Горбенка, виявлено коронавірус. Зараз він перебуває в Олександрівській лікарні з лівостороннім запаленням легень”.

За її словами, Горбенко останній місяць не виїжджав закордон, “не відпочивав у куршевелях”, тобто міг заразитися лише в Україні.

Кравчук припустила, що він міг заразитися від колег з інших фракцій, в яких хвороба була діагностована раніше. І щодо цього зараз ведеться епідеміологічне розслідування.

За її даними, симптоми у нардепа проявилися 19 березня, тому, найвірогідніше, перебуваючи 17-го на позачерговому засіданні Ради, він ще не міг заразити колег. Коло його близьких контактів зараз встановлює апарат Верховної Ради.

Кравчук повідомила, що комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, в який входить Горбенко, на засідання в останні 14 днів не збирався.

Вона наголосила, що фракція не припиняє роботу, а парламент продовжує працювати. Депутати пройдуть тести на вірус і на пленарні засідання будуть приходити у захисних засобах.

Заступниця голови фракції СН зазначила, що в будівлі Ради застосовані “безпрецедентні дезінфекційні процедури”. Нардепи вже обмежили коло контактів до мінімуму, всі питання, які можливо вирішити дистанційно – вирішуються саме так.

Це третій випадок зараження коронавірусом серед народних депутатів. Також хвороба у Сергія Шахова й Олександра Лукашева.

Share.