Понеділок, 20 Травня

У нардепа Дубінського проходять обшуки — підозрюють у підробці документів для виїзду за кордон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Правоохоронці проводять обшуки у народного депутата через можливу підробку ним документів для виїзду за кордон. Про це повідомив Офіс генерального прокурора, не розкривши його особу.

Однак, за даними джерела NV у правоохоронних органах, ідеться про Олександра Дубінського, якого виключили з фракції Слуга народу через американські санкції.

За повідомленням Офісу генпрокурора у Telegram, під час війни нардеп отримав дозвіл на виїзд з України під приводом супроводу батька на лікування.

Однак повідомляється, що він не супроводжував батька — той самостійно виїхав, а потім повернувся до України набагато раніше, ніж депутат.

Зазначається, що у період перебування за кордоном нардеп зміг підписати та направити офіційні документи як народний депутат.

В Офісі генпрокурора повідомили, що це може свідчити про їх підроблення. Наразі у межах розслідування з’ясовується, яким чином нардепу вдалося це зробити.

За даними Служби безпеки, яка спільно з ДБР проводить обшуки у нардепа, відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 1 ст. 366 (службове підроблення);
  • ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї за попередньою змовою групою осіб).

Санкція статей передбачає покарання до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Розсилка відправляється з понеділка по п’ятницю
Раніше Дубінський, після появи інформації про його виїзд під час воєнного стану за кордон «на відпочинок», визнав, що він покинув Україну, але запевняв, що зробив це для «супроводження хворого батька на лікування».