У Москві помер генерал-полковник Жидко, який командував усім окупаційним угрупованням в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Москві помер 57-річний генерал-полковник Геннадій Жидко, який у травні-липні 2022 року командував усім окупаційним угрупованням в Україні. Про це пишуть росЗМІ, а також повідомив губернатор Хабаровського краю Михайло Дегтярьов.

“Після тривалої хвороби в Москві помер Герой росії, генерал-полковник Геннадій Валерійович Жидко”.

У 2016 році Жидко був на посаді начальника штабу угрупування ЗС рф у Сирії, у 2018 році був призначений командувачем військ Східного військового округу, у 2021 році отримав посаду заступника міністра оборони рф – начальника Головного військово-політичного управління ЗС рф.

У 2022 році Жидко знову став командувачем військ Східного округу та змінив у травні 2022-го командувача військами Південного військового округу Олександра Дворнікова у керівництві окупаційною армією в Україні. У липні його зняли з цієї посади.

До слова, у червні 2022 року з’явилася інформація, що військами росії в Україні тепер командує Жидко.

Росія змінила відповідального за війну в Україні та продовжує таємну мобілізацію – ISW

ISW з посиланням на зібрані дані повідомляло, що начальник Головного військово-політичного управління збройних сил російської федерації, генерал-полковник Геннадій Жидко замість командувача військами Південного військового округу Олександра Дворнікова керує так званою “спецоперацією” в Україні.