Вівторок, 23 Квітня

У місті створять перший «Прозорий офіс»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вул. Костя Левицького створять перший центр надання адмінпослуг, який працюватиме у форматі «Прозорого офісу». За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 16 листопада, проголосували 48 депутатів ЛМР, повідомляє Zaxid.net.

Згідно з ухвалою, центр надання адміністративних послуг у форматі« Прозорий офіс» створять у приміщенні Личаківської райадміністрації на вул. Костя Левицького, 67. Крім звичних адміністративних послуг «Прозорий офіс» надаватиме низку соціальних послуг – оформлення пенсій, субсидій тощо. Таким чином мешканці зможуть отримати набагато більше послуг в одному офісі.

Для облаштування «Прозорого офісу» реконструюють приміщення Личаківського відділу соціального захисту. У липні ЛМР передбачила 867 тис. грн на реконструкцію приміщення під «Прозорий офіс». Однак, за розрахунками управління соцзахисту ЛМР, на реконструкцію необхідно майже 1,5 млн грн, відтак міськрада планує отримати субвенцію з держбюджету на облаштування «Прозорого офісу».

Як зазначається в пояснювальній записці до ухвали, новий ЦНАП стане пілотним проектом на виконання розпорядження Кабміну про реалізацію на території Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова пілотних проектів щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». Перший в Україні такий «Прозорий офіс» працює у Вінниці з 2008 року.