У міськраді Львова не погодили подорожчання проїзду до 8 грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вартість проїзду наразі залишається на рівні 5 грн, Tvoemisto.tv.

Львівська міська рада не планує найближчим часом піднімати тарифи на проїзд у міському автобусному транспорті. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий на своїй сторінці у Facebook.

«Міська рада погоджень на підняття тарифу не давала. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту. Тариф є 5 гривень», — розповів Андрій Білий.

Додамо, що сьогодні міська рада та низка львівських ЗМІ оприлюднили проект рішення виконавчого комітету, у якому пропонували погодити новий тариф у 8 грн на проїзд у міському автобусному транспорті.

Нагадаємо, депутат ЛМР Ігор Зінкевич зініціював громадські слухання щодо недопущення підвищення вартості проїзду у міських автобусах без покращення якості перевезень та графіку руху. Водночас львівські перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у Львові до 9 грн. Підвищення цін перевізники аргументують швидким зростанням ціни на пальне та масовим звільненням водіїв. Перевізники закликали міськраду переглянути тарифи до 1 грудня, інакше їм доведеться скоротити маршрути або обмежити їхній графік до 20:00.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР