У Мінцифри пояснили, чи можуть надходити повістки через «Дію»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий порядок узяття на військовий облік не передбачає, що повістки надходитимуть через «Дію». Про це повідомляє The Village Україна із посиланням на керівника із розвитку електронних послуг Мінінстерства цифрової трансформації Мстислав Банік.

«Ні ця постанова, ні будь-яка інша не передбачає надходження повісток через «Дію». У нашому плані роботи поки немає таких завдань», – каже він.

Згідно з постановою Кабміну, у «Дії» має з’явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не розповідають. Ще багато моментів, додають у Мінцифри, потрібно доопрацювати разом з Міністерством оборони України.

«Більшість державних сервісів та послуг майже завжди передбачають можливість їх запровадження онлайн в «Дії». Війна показала, що доступність цифрових сервісів для громадян – одне пріоритетних рішень», – додає Мстислав Банік.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів затвердив новий порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Зміни передбачають зокрема строгіший контроль за взяттям на облік і цифровізацію багатьох процесів.