У McDonald’s розповіли, чи відкриватимуть ресторани в Україні у серпні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українському офісі McDonald’s заявили, що плани про відкриття ресторанів у серпні неправдиві. У компанії справді є амбіції відновити роботу в окремих регіонах, проте конкретного рішення, планів та графіків відкриття немає.

Про це OBOZREVATEL розповіла Алеся Муджирі, керівниця відділу зв’язків із громадськістю у McDonald’s.

“Ця інформація є неправдивою. Зараз ми постійно оцінюємо ситуацію. У деяких областях ми маємо амбіції відновити роботу, але в поточній ситуації не можемо озвучувати конкретні плани. Слідкуйте за оновленнями, як тільки у нас будуть плани, ми їх не приховуватимемо. Але зараз планів відкривати ресторани в серпні немає, втім у нас є амбіції відновити роботу в майбутньому”, – пояснила вона.

Зазначимо, раніше низка українських ЗМІ опублікувала інформацію про те, що вже в серпні в Україні можуть відновити роботу ресторани мережі McDonald’s. Про підготовку до відкриття раніше повідомила виданню Forbes керівниця одного з київських ресторанів на умовах анонімності. При цьому СЕО мережі Юлія Бадрітдінова в інтерв’ю тому ж таки виданню не назвала терміни відкриття ресторанів і відмовилася коментувати переговори компанії з українським МЗС.

Проте Бадрітдінова визнала, що компанія займається оновленням протоколів безпеки. Зокрема, кожен ресторан перевіряють щодо наявності поруч бомбосховищ. “Коли звучить сигнал “повітряна тривога”, ресторани терміново повинні закриватися, що саме собою досить непростий процес, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. McDonald’s не буде працювати під час повітряних тривог”, – розповіла Бадрітдінова.

А глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомляв, що влада переконує керівництво McDonald’s відновити роботу в Україні. “Ми в МЗС переконані, що зараз є умови для поновлення їхньої роботи, тому активно переконуємо їх повертатися”, – зазначав Кулеба.

Раніше те, що ресторани знову можуть відкритися в Україні, почали активно обговорювати в мережі. Так, 19 червня з’явилася інформація про те, що менеджери зв’язуються зі своїми працівниками та розпитують про готовність вийти на роботу в серпні.