П’ятниця, 19 Квітня

У матчі Нідерланди – Україна встановлено історичне досягнення чемпіонату Європи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В рамках першого туру групи С на Євро-2020 збірна України в драматичному матчі поступилася Нідерландам з рахунком 3:2.

Цікаво, що команди пішли на перерву за рахунку 0:0, тоді як всі м’ячі були забиті у другій половині зустрічі.

Як повідомляє Squawka, подібне сталося вперше в історії проведення чемпіонату Європи.

За збірну Нідерландів голи на свій рахунок записали Жоржина Вейналдум (52-а хвилина), Воут Вегхорст (59-а хвилина) і Дензел Думфріс (85-а хвилина).

За збірну України, в свою чергу, забитими м’ячами відзначилися Андрій Ярмоленко (75-а хвилина) і Роман Яремчук (79-а хвилина).

Окрім цього у перші 10 хвилин матчу було дев’ять пострілів – найбільше зафіксованих на цьому етапі гри з 1980 року.