Понеділок, 27 Березня

У Львові зведуть тенісні корти для підготовки спортсменів міжнародного класу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові заплановано реконструкцію комплексу «Україна» на вул. Мельника, 18, що у Львові. На місці об’єкту, який потребує капітального ремонту, постане сучасний центр для здорового дозвілля львів’ян. Про це повідомила прес-служба Палацу спорту, передає Форпост.

У комплексі передбачено два басейни для дорослих та дітей, поле для міні-футболу, зали спортивних та дитячих секцій (танці, бойові мистецтва та ін.). Також працюватимуть класи дошкільного дитячого розвитку.

Місія проекту – всебічний розвиток дітей та оздоровлення містян.

Особливої уваги заслуговує реконструкція тенісних кортів, яку планується здійснити відповідно до рекомендацій Федерації тенісу України.

Нові корти відповідатимуть найсучаснішим стандартам: матимуть спеціальне покриття, що дозволить проводити міжнародні турніри впродовж року, а також виховувати спортсменів міжнародного класу.

Також проект передбачає спорудження підземного паркінгу та облаштування громадського простору.

Відповідно до зонінгу території Франківського району м. Львова функціональне призначення земельної ділянки – зона культурних та спортивних установ.

Реконструкція здійснюватиметься відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 30.03.2018 № 348.