У Львові зріжуть понад 120 дерев і кущів для будівництва нового корпусу ліцею №80

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив зрізати зелені насадження задля будівництва навчального корпусу зі спортивним басейном у ліцеї №80 ЛМР, що на вулиці Героїв Крут, 27, пише Твоє Місто.

Йдеться про вирізку 116 дерев та 11 кущів, а рішення міськради полягає у тому, щоб забудовників звільнили від сплати відновної вартості у розмірі 345 тисяч гривень, оскільки цей проєкт виконують за благодійні кошти благодійного фонду «Країна дитячих мрій».

Зазначимо, що йдеться про будівництво басейну та додаткове приміщення для ліцею №80. Видачу містобудівних умов та обмежень на це будівництво виконком ЛМР погодив у лютому цього року.

Відповідно до містобудівної документації, новий корпус ліцею збудують на території навчального закладу, на земельній ділянці площею 1,6358 га. Профінансує добудову ліцею приватний забудовник, що зводить житло у місті.

Як зазначав головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, цей корпус потрібен для подвоєння потужності ліцею. Там передбачено басейн, який буде загальнодоступним у позаурочний час для мешканців району. Є цілий комплекс заходів для формування і шкільного подвір’я, і спортивної зони. Йдеться також про розміщення нових класів, їдальні та іншої інфраструктури.