У Львові знову тестують перший львівський тролейбус із автономним ходом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні на вулиці міста у тестовому режимі знову виїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом. Як пояснив керівник ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів, перед випуском на маршрут роботу тролейбуса мають випробувати в різних кліматичних умовах. Аби побачити, наскільки ефективно він працюватиме при різних температурних режимах.

«Роботу тролейбуса з автономним ходом тестують наші працівники та виробник – компанія «Електрон». На цьому етапі тестування триватиме орієнтовно до середини березня. Також випробування будуть ще і влітку. Маємо побачити, наскільки ефективно він працюватиме як при мінусовій, так і при плюсовій температурах.

Тролейбус тестують на маршрутах як з легкими, так і зі складними умовами експлуатації. Побачимо, як він себе зарекомендує в умовах міста. Після всіх випробувань тролейбус працюватиме на котромусь з наших маршрутів. Це буде у цьому році», – зазначив Володимир Ковалів.

У комунальному підприємстві кажуть, що в майбутньому, завдяки таким тролейбусам, можна було б розвивати існуючі тролейбусні маршрути без будівництва відповідної інфраструктури (прокладання тролейбусних ліній).

Нагадаємо, виробник – компанія «Електрон» – доукомплектував системою автономного живлення існуючий тролейбус. Отримавши додаткову батарею, він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Проте зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для «відновлення сил» потребуватиме лише 3-годинної підзарядки. Свій перший тестовий рейс тролейбус здійснив у червні минулого року.

Додамо, тролейбус з автономним ходом пройшов додаткову сертифікацію, яку проводить державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства».