Вівторок, 28 Травня

У Львові знову прийматимуть старі меблі, техніку та будівельне сміття

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 1 грудня ЛКП «Львівспецкомунтранс» знову прийматиме великогабаритні, негабаритні та відходи побутової техніки на вул. Жовківська, 18. Послуга буде платною і доступною лише для фізичних осіб – мешканців Львова та Львівської ТГ.

«Затрати на утилізацію такого виду відходів колосальні. Зношується машина, яка подрібнює його. Додається роботи і нашим працівникам, які повинні приймати, зважувати, а в результаті відсортовувати ці матеріали. Тому, ціна на такі послуги мусить бути», – розповідає директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

ЛКП «Львівспецкомунтранс» підбив калькуляцію витрат на прийом такого виду відходів, і з 1 грудня послуга буде коштувати:

  • за 1 кг великогабаритних відходів (будівельне сміття) – 0,26925 грн,
  • за 1 кг негабаритних відходів (меблі) – 0,52829 грн,
  • за 1 кг відходів побутової техніки – 0,29125 грн.

До прикладу, щоб здати один мішок з будівельним сміттям вагою 50 кг, слід буде заплатити приблизно 13 гривень.

Обслуговуватимуть лише фізичних осіб – мешканців Львова та Львівської ТГ. Але підприємство також встановлює певні обмеження. У місяць прийматиме не більше:

  • 500 кг будівельних відходів від однієї особи (будівельне сміття має бути чисте, без домішок, легкозаймистих матеріалів).
  • 5 одиниць дрібної та 2 одиниці великої побутової техніки.
  • 1 одиницю негабаритних відходів (ліжко, диван, велике крісло).

Прийом відходів буде здійснюватись на вул. Жовківській, 18. Тут сміття зважуватимуть і одразу виписуватимуть квитанцію.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:15 год. Під час повітряної тривоги прийом відходів відбуватися не буде!

Нагадаємо, ЛКП «Львівспецкомунтранс» раніше здійснював приймання великогабаритних, негабаритних та відходів побутової техніки. Проєкт був пілотним та завершився в лютому 2022 року.