Субота, 25 Травня

У Львові знову черги по вакцину. У місті ввели карантин, простіший для щеплених

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові з понеділка почали діяти додаткові карантинні обмеження, які можуть ще більше посилити з 1 листопада.

“Пару тижнів назад в динаміках торгового центру практично благали відвідувачів вакцинуватися, бо пункти вакцинації тупо простоювали. Тепер тут такі черги в кількасот метрів”, – коментує він свою фотографію у ФБ.

Черга до пункту вакцинації в одному з львівських торгових центрів. Фото Романа Матиса.

За словами мера міста Андрія Садового, школярі міста йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Це ж стосується установ позашкільної освіти, зокрема музичних шкіл.

Бібліотеки працюватимуть тільки на видачу книг.

Крім того, прийнято рішення заборонити масові заходи, окрім тих, в яких учасники і організатори мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години і раніше до початку заходу.

Театри, музеї, кінотеатри, галереї, філармонія, органний зал працюватимуть тільки для відвідувачів з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом. Кількість відвідувачів – не більш як 50% від загального числа місць.

Об’єктам торгівлі, перукарням, салонам краси та ТРЦ дозволять працювати за умови вакцинації персоналу або наявності негативних ПЛР-тестів. Заповнюваність не може перевищувати половини від площ.

Установи громадського харчування зможуть працювати до 23:00 за умови повної вакцинації персоналу або негативних ПЛР-тестів. Заповненість – до 50% від площ, не більше 4 осіб за столиком.