Середа, 28 Лютого

У Львові знайшли консенсус щодо бандерівського прапора

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В місті визначилися з порядком його офіційного вивішування. За відповідне рішення сьогодні на сесії міської ради проголосували 59 депутатів, повідомляє кореспонедент Варіантів.

Так, у пам’ятні дні поряд з національним вивішуватимуть червоно-чорний прапор біля будівель міської ради та усіх районних адміністрацій. В дати вшанування Збройних сил України, “Пласту”, також вивішуватимуть відповідні прапори поряд з національним.

Міський голова Андрій Садовий доручив виконавчому комістету міськради знайти кошти на закупівлю та встановлення флагштоків для будівель районних адміністрацій.

Голова фракції “Громадянська позиція” Юрій Кужелюк прокоментував це рішення:

“Сьогоднішнім рішенням ми уникнули війни прапорів, що могла би бути, якби ми виконали б попередню ухвалу.
На наше рішення вплинуло бажання прийти врешті-решт до розуму, створити збалансовану ухвалу. Попередня ухвала – фактично війна прапорів, – коли на одному флагштоку вішати два прапори, слід вирішувати який вище, який нижче.”

Нагадаємо, 15 лютого депутати Львівської міської ради затвердили перелік пам’ятних днів коли рекомендовано вивішувати червоно-чорний прапор поряд з національним. 20 лютого міська рада вперше офіційно вивісила його.

Вчора львівські націоналісти заявили що вимагатимуть обов’язкового вивішування червоно-чорного прапора у місті.