Четвер, 13 Червня

У Львові зібрали перші п’ять мільйонів на обладнання для дитячої реабілітації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Аби дітки змогли отримати найкраще лікування і відновлення у рідній країні, у Львові збирають 35 млн грн на Центр реабілітації UNBROKEN KIDS. Він запрацює на базі дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання.

Як повідомили у БФ «Незламні», першими до збору долучилися ТОВ «Львівський хлібопекарський комплекс», пожертвувавши 1 млн грн на обладнання для дитячої реабілітації. Одразу ж долучилися і міжнародна ІТ-компанія AVENGA, також жертвувавши 1 млн грн. Ще 500 тис. грн жертвує чоловіча хорова капела «Дударик». Загалом, із донатами небайдужих людей, вже зібрано 5 млн млн грн для дитячої реабілітації.

«Нам треба зібрати 35 мільйонів гривень на сучасне обладнання для діток, які потребують нашої допомоги. Це обладнання, певні ремонти і, звісно, протезування. Дітям протези потрібно змінювати щороку. Ми почали з реабілітації для дорослих, і вже маємо високого рівня й операції, і протезування, і реабілітацію. А дитяча реабілітація значно складніша – як фізична, так і психологічна, бо має свої особливості. Тому закликаю всіх долучатися, щоб разом зробити круту дитячу реабілітацію», – каже мер Львова Андрій Садовий.

Дитяче відділення реабілітації UNBROKEN KIDS облаштують на базі лікарні святого Миколая. Це унікальний медзаклад Першого медичного об’єднання Львова, де лікують та оперують дітей від народження до повноліття. За останній рік допомогу тут отримали понад 60 тисяч діток зі всієї України.

Тому аби створити найкращі умови для реабілітації в Україні, у Львові запустили збір на найкраще у світі обладнання для українських дітей. Долучитися до збору коштів можна на платформі dobro.ua: https://dobro.ua/project/nezlamni/