Понеділок, 27 Червня

У Львові збудують дві нові тролейбусні лінії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові планують збудувати нові тролейбусні лінії. Одна з них з’єднає вул. Зелену з Майорівкою (по вул. Вашингтона, Пасічній до Медової Печери), інша пройде по вул. Виговського (від вул. Патона до Городоцької).

У п’ятницю, 4 травня, виконавчий комітет Львівської міськради надав ЛКП «Львівелектротранс» функції замовника на проектування, будівництво, реконструкцію та капремонт тролейбусних і трамвайних ліній.

Зазначені роботи передбачені на 14 об’єктах, серед них.

1. «Реконструкція тролейбусного депо на вул. Тролейбусній, 1 у м. Львові».

2. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Тролейбусній (від вул. Володимира Великого до вул. Наукової) у м. Львові».

3. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Зеленій (від вул. Липова Алея до вул. Луганської) у м. Львові».

4. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Стрийській (від вул. І. Франка до вул. Наукової) у м. Львові».

5. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Любінській (від вул. Т. Копистинського до заїзду на термінал, А Міжнародного аеропорту „Львів“ імені Данила Галицького) у м. Львові».

6. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. І. Виговського (від вул. Любінської до вул. Є. Патона), вул. Є. Патона (від вул. І. Виговського до вул. Ряшівської) та вул. Ряшівській (від вул. Є. Патона до вул. Городоцької) у м. Львові».

7. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. І. Тобілевича, вул. Ю. Федьковича (від вул. І. Тобілевича до вул. С. Бандери), пл. М. Кропивницького (від вул. С. Бандери до вул. Короткої) та вул. Короткій у м. Львові».

8. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. М. Устияновича, вул. Технічній, вул. С. Крушельницької, вул. Університетській, вул. Листопадового Чину (від вул. Університетської до вул. М. Устияновича) у м. Львові».

9. «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові».

10. «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Володимира Великого у м. Львові».

11. «Будівництво тролейбусної лінії на вул. Дж. Вашингтона, вул. Пасічній (від вул. Дж. Вашингтона до вул. Медової Печери) у м. Львові».

12. «Будівництво тролейбусної лінії на вул. І. Виговського (від вул. Є. Патона до вул. Городоцької) у м. Львові».

13. «Капітальний ремонт контактної мережі трамвая на вул. І. Франка (від пл. І. Франка до пл. Соборної), пл. Соборній та на вул. В. Винниченка (від пл. Соборної до пл. Митної) у м. Львові».

14. «Капітальний ремонт кабельних ліній напругою 600 В постійного струму (фідери) від тягової підстанції № 6 до пл. Митної та вул. Личаківської у м. Львові».

ЛКП «Львівелектротранс» має отримати вихідні дані для проектування, замовити в організаціях з сертифікованими проектувальниками у будівництві та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єктів, здійснити передбачені роботи на цих об’єктах.

Зазначимо, що після ухвалення рішення розпочнеться проектування, яке виконають за кошти «Львівелектротрансу». Будувати та реконструювати лінію планують частково коштом європейських банків. Зокрема, тролейбусне депо реконструюватимуть за кошти кредиту ЄБРР, за які також придбають 50 нових тролейбусів. Однак коли саме розпочнуть будівельні й ремонтні роботи та скільки вони коштуватимуть, наразі не відомо.

Share.