Середа, 24 Квітня

У Львові збудують нову лікарню Медичного центру Святої Параскеви 20 мільйонів євро

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові збудують стаціонар з кількома сучасними відділеннями та поліклінікою Медичного центру Святої Параскеви. У п’ятницю, 16 жовтня, о 12.00 урочисто закладуть капсулу та освятять місце під будівництво.

Як розповіли у Медичному центрі Святої Параскеви, новий стаціонар, який планують збудувати, матиме загальну площу 8000 кв. м і складатиметься з хірургічного відділення на 100 ліжок, сучасного радіологічного та поліклінічного відділень, операційного блоку та реанімації. Упродовж 10 років успішної роботи медичний центр постійно інвестує у розвиток мережі поліклінік. Інвестиція у цю лікарню — близько 20 млн євро. Будівництво медичного закладу триватиме орієнтовно два роки.

Лікарня буде інноваційною та сучасною, кажуть у медичному центрі, адже над проєктом працювали консультанти з Німеччини, зокрема архітектурне бюро Андре Янка, та Потсдамської клініки ім. Ернста фон Бергманна.

«Завдяки ефективному менеджменту та сприятливому місцевому інвестиційному клімату, ми створили ефективну форму соціально спрямованого бізнесу. Ми хочемо привернути увагу інвесторів та громадськості до інвестицій у соціальну сферу, до якої належить медицина. Ми довели на практиці, що у медицину можна інвестувати», — говорить керівниця проєкту Тетяна Міхнова.

Проєкт облаштування клініки передбачає, що наявні будівлі колишнього Львівського заводу телеграфної апаратури (ЛЗТА) реконструюють і добудують до них новий корпус — стаціонар.

Новий медичний центр зі стаціонаром створить додатково 350 нових робочих місць з умовами праці, які передбачають сучасні стандарти санітарії та безпеки. Це допоможе зберегти цінні медичні кадри й талановитих лікарів, оскільки створить альтернативу роботі за кордоном, — наголошують у Медичному центрі.

У хірургічному відділенні буде можливість виконувати до 3000 оперативних втручань на рік за напрямками: хірургія, урологія, гінекологія, отоларингологія тощо.

«Медицина для міста — пріоритет номер один. Звісно, ми розуміємо, що медицина — це державна галузь, і держава зобов’язана її повністю фінансувати. Але так не є. І на кого сподіватися, коли щось стається? Тому ми з місцевого бюджету скеровуємо кошти на ремонти у наших лікарнях і поліклініках, закуповуємо надсучасне обладнання, відкриваємо нові амбулаторії, щоб допомога була за два кроки від дому. Але сучасні технології з’являються щодня, зокрема і у лікуванні, і наших місцевих ресурсів на все не вистачає. Тому ми завжди підтримували і підтримуємо приватні заклади, і зараз ми радіємо, що Медичний центр Святої Параскеви відкриє ще одну свою філію і зможе надавати допомогу мешканцям нашого міста», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, медичний центр збудують на вул. Смаль-Стоцького, 13, що неподалік ТРЦ «Скриня». Відповідне рішення погодив виконавчий комітет ЛМР 10 травня 2019 року.

До слова, Медичний центр Святої Параскеви входить у ТОП-10 кращих платників податків та роботодавців з найбільшими заробітними платами для працівників.