Неділя, 14 Квітня

У Львові запустилась компанія з прокату електросамокатів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові запустили новий сервіс прокату елетросамокатів Kiwi. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Facebook 29 вересня. Прокат працюватиме цілодобово, але спочатку у тестовому режимі.

Для користування сервісом необхідно завантажити додаток у смартфон. Він показує кількість вільних самокатів та зону їхнього використання. Діапазон вулиць, на яких можна кататися на самокатах Kiwi, сягає кінця проспекту Чорновола і АС-2 на Липинського на півночі і до вулиці Наукової на півдні. На карті позначено близько півсотні електросамокатів та рівень зарядки їхніх батарей.

Вартість оренди Kiwi у Львові становить 15 грн за розблокування та 2 грн за кожну хвилину. Щоб покататись, треба: завантажити додаток Kiwi — Scooter Sharing для iOS чи Android; створити обліковий запис; дозволити додатку визначати твою геолокацію і дати доступ до камери; знайти найближчий самокат; зісканувати штрих-код і почати їхати.

Після користування – припаркувати самокат і сфотографувати його через додаток. Документи для користування не потрібні.

Материнська компанія Kiwi зареєстрована в Нідерландах в 2019 році, її заснували громадяни Туреччини Алі Хорзум і Юсуф Кая. Вони ж володіють українською дочірньою компанією — ТОВ Екстра Ваттс, яке займається прокатом електросамокатів Kiwi, засноване в Одесі теж у 2019.

В Україні цей сервіс запустили цього року спочатку в Одесі, нещодавно він запрацював і у Києві. Цікаво, що ціни в Києві майже удвічі нижчі, ніж у головного конкурента Bolt.

Нагадаємо, перший у Львові прокат електросамокатів Easy запустили 11 квітня. Спочатку їх випробовували на трьох проспектах міста — Свободи, Шевченка та Чорновола. Згодом зону прокату розширили. Вартість розблокування їхнього самоката становить 25 грн плюс 1 грн за кожну хвилину користування.