Четвер, 13 Червня

У Львові запровадили вартість місячних проїзних квитків у електротранспорті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 29 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету Львівської міської ради вирішили питання щодо дизайну та вартості проїзного квитка на львівський електротранспорт. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

Відтак, у Львові будуть дійсні такі види проїзних квитків:

1) Учнівсько-студентський, вартість якого становить 60 грн. Такий квиток дійсний протягом 30 днів, починаючи з дати позначеної компостуванням. Дійсний при наявності учнівського або студентського квитка.

© Олена Ляхович / galinfo.com.ua

2) Загальний за 120 грн. Цей квиток дійсний протягом 30 днів, починаючи з дати позначеної компостуванням.

© Олена Ляхович / galinfo.com.ua

3) Загальний за 40 грн. Такий квиток буде діяти 3 днів, починаючи з дати позначеної компостуванням.

© Олена Ляхович / galinfo.com.ua

4) Для підприємств (вартість місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для підприємств, установ та організацій). Його вартість становитиме 180 грн. Квиток дійсний протягом 30 днів, починаючи з дати позначеної компостуванням.

© Олена Ляхович / galinfo.com.ua

Вартість зміниться вже з 1 жовтня.

Як повідомив Андрій Якимів, голова Західного ГРУ ПриватБанку, з початку цього року будь-хто може здійснити оплату за проїзд в електротранспорті через мобільний додаток Приват24. Також місячні квитки можна буде придбати через смартфон.

«Вже зараз можна придбати місячний проїзний квиток завдяки нашому додатку. А вже з понеділка можна буде придбати через смартфон проїзний пільговий квиток.