Вівторок, 28 Червня

У Львові запровадили пільгові електронні квитки на електротранспорт

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У громадському електротранспорті Львова через мобільний додаток Приват24 нарешті відкрилася можливість оплачувати пільговий квиток – «студентський». Студенти та учні шкіл оплачують 50% від повної вартості, а саме 1 грн. Раніше була можливість оплатити лише “Повний квиток”.

«Разом із ПриватБанком ми продовжуємо працювати над вдосконаленням безконтактної системи оплати проїзду. Ще більше оновлень та нових опцій плануємо впровадити вже невдовзі: зокрема, можливість придбати місячну абонентську картку через мобільний додаток. Також спільно з ПриватБанком обмірковуємо можливість встановлення у трамваях та тролейбусах карткових терміналів для оплати проїзду. ПриватБанк готовий встановити карткові термінали, де можна буде оплатити за проїзд карткою будь-якого банку», – розповів Іван Бондар, начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомили у ПриватБанку, користувачам електронних студентських квитків, а сьогодні вони вже випущені для всіх студентів львівської політехніки, не потрібно буде вибирати пільгову категорію квитків і контролерам показувати студентський, вся процедура буде повністю автоматизована.

Послуга діє у всіх трамваях і тролейбусах Львова. Потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у трамваї. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостувати».

Джерело

Share.