Понеділок, 20 Травня

У Львові запрацювала Фабрика Святого Миколая: як допомогти?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора у Львові почала роботу Фабрика Святого Миколая. З 12 години у Львівському палаці мистецтв – як у вулику. Чоловіки, жінки, підлітки й навіть зовсім маленькі діти зібралися тут, аби Святий Миколай зміг прийти до кожної львівської дитини. Про це пише Львівська газета. 

Уже всімнадцяте в місті запрацювала Фабрика Святого Миколая. Цього року тут збирають подарунки для 2500 дітей з потребуючих сімей.

© gazeta.lviv.ua

Сімнадцята акція «Миколай про тебе не забуде» вразила рекордною кількістю волонтерів, – розповідає координатор акції Христина Дольна: «Я беру участь в акції уже тринадцятий рік, якщо раніше на вишкіл зголошувалось максимум 30 людей, то цього року на один вишкіл записалося 170 людей! Це було дуже неочікувано і дуже приємно для нас. Ми навіть змушені були розділити людей на групи».

Загалом стати помічниками Святого Миколая зголосилося 800 людей. Чимало з них неповнолітні, тож вони не зможуть розносити подарунки ввечері 18 грудня, втім активно допомагатимуть пакувати презенти на Фабриці Святого Миколая.

До слова, долучитися до свята може кожен охочий. Щодня, до 14 грудня від 10 до 19 години Фабрика Святого Миколая прийматиме іграшки, солодощі, канцтовари та засоби гігієни для дітей із потребуючих сімей.

А вже ввечері 18 грудня 500 волонтерів-помічників святого Миколая роздадуть подарунки 2500 дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей. Цього року також отримають подарунки діти-переселенці та діти, чиї батьки загинули в АТО.

Фото: Марічка Курило / gazeta.lviv.ua