У Львові запрацював Американський дім

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Культурно-освітній простір America House Lviv відкрили у центрі Львова, у приміщенні Празького банку, що на вулиці Гнатюка, 2.

Відкриття такого потужного культурно-просвітницького центру під час війни свідчить про великий кредит довіри США до України і їхню віру, що наша держава переможе у війні, яку розв‘язала poсія.

Ця платформа надає наступні можливості: волонтерська діяльність, коворкінг, високотехнологічне обладнання, воркшопи та розмовні клуби для практики англійської мови – і це лише початок.

Організацію запустили за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX. Вона фінансується урядом США – це повністю американський проєкт. Військова чи політична підтримка США є вкрай важливою для України, тим паче на цьому етапі нашої історії. Проте дуже важливою є й сфера культури та освіти.

У якийсь час коворкінг може змінитися на лекторій. В якийсь час це може бути кіноцентр. Також цей простір є інклюзивним, тобто люди з різними нозологіями інвалідності будуть мати доступ до усіх можливостей.

Коворкінг з якісною технікою, працюватиме як мейкер-спейс, де можна буде створити щось на 3D-принтері, працюватиме медіазона.

Уже перебуваючи безпосередньо в Американському домі, ви маєте можливість заповнити заявку на membership. Цей статус дозволятиме користуватись системою букінгу та бронювати для себе заздалегідь час користування обладнанням у мейкерспейсі чи медіазоні.

Під час повітряної тривоги вони зупиняють події та просять всіх відвідувачів спускатись в укриття, яке обладнано в будівлі. Також будуть дотримуватись всіх карантинних обмежень, якщо вони будуть впроваджені урядом чи органами місцевого самоврядування.

Найважливіше – на початковому етапі простір America House Lviv зможе приймати відвідувачів лише під час офлайн-подій та за попередньою реєстрацією.

За майбутніми подіями в Американському домі можете спостерігати на офіційному сайті та в соцмережах.