Середа, 19 Червня

У Львові запрацювало перше виробництво медичних масок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові запрацювало перше підприємство, що спеціалізується на виготовлені медичних масок — «Полімед».

Потужності виробництва наразі сягають 30 тисяч масок за зміну, які будуть реалізовуватись для потреб міста.

«Ми ще із самого початку пандемії звернулись до всіх підприємців, аби розмістити виробництво масок у Львові, щоб ми не були залежні від китайських масок. Нас почули. На сьогодні ми маємо виробництво 30 тис. медичних масок за зміну. Ціна дуже хороша — орієнтовно 3,3 грн», — зазначив мер Львова.

За словами директора підприємства, надалі виробництво планують розширювати. Крім того, компанія зараз встановлює обладнання для виробництва фільтрувального матеріалу для медичних масок, щоб мати повний цикл виробництва та не залежати від закордонних виробників. Тобто всі компоненти у виробництві будуть з вітчизняних матеріалів.

«В нас є виробнича база у Херсоні. На запрошення міського голови Львова ми вирішили відкрити ще один відокремлений підрозділ у Львові, аби забезпечити масками і львів’ян. Особливість цієї маски у тому, що, на відміну від китайських, вони мають сертифікований матеріал, який забезпечує 95% ступінь бактеріальної фільтрації.

Ми будемо розширювати це виробництво. Зараз їде обладнання, яке буде виробляти сам фільтрувальний матеріал. Це буде перше таке виробництво, засноване в Україні. Як результат, ми матимемо повний цикл виробництва масок”, — розповів Дмітрієв Андрій, засновник підприємства «Полімед».