Понеділок, 4 Березня

У Львові заморозили проєкт будівництва сихівського торгового центру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові заморозили проєкт будівництва торгового центру на місці першого львівського супермаркету «Арсен» на проспекті Червоної Калини, що на Сихові.

ЗІ слів керівниці відділу маркетингу ритейлінгової компанії «Альянс Маркет», що входить в групу «Євротек» (їм належить мережа супермаркетів «Арсен»), Катерина Кукош, проєкт будівництва призупинили через несприятливу економічну ситуацію. Про це повідомляє Zaxid.net.

«Ми завершили проектні роботи, які тривали досить довго. Для будівництва комплексу планували залучати кошти інвесторів. На жаль, зараз через пандемію незрозуміло, як воно все буде далі рухатися, економічна ситуація в країні не дуже добра, і починати такий масштабний проект не на часі. Ми не відмовилися від цієї ідеї, але заморозили її на невизначений термін», – сказала вона.

Містобудівну документацію для зведення ТРЦ з підземним паркінгом на місці першого у Львові супермаркету «Арсен», відкритого ще у 2002 році, виконком ЛМР погодив у грудні 2017 року. За кілька місяців компанія «Євротек» презентувала візуалізацію майбутнього комплексу, який матиме площу 33 тис. м2 замість шести тисяч, що є зараз. За словами Катерини Кукош, вона досі є актуальною.

Майбутній ТРЦ буде мати 4 поверхи, на нульовому поверсі розмістять оновлений супермаркет «Арсен», а на інших трьох – магазини та кінотеатр на 8 залів. У комплексі також буде дворівневий підземний паркінг, один поверх якого обладнають станціями для зарядки електромобілів.

Сихівський «Арсен» був одним з перших у Львові супермаркетів в сучасному його розумінні. Мережу супермаркетів «Арсен» започаткував відомий на початку 2000-х львівський бізнесмен Роман Шлапак.

У результаті фінансової кризи на початку 2009 року мережа, що на той момент налічувала сім супермаркетів, перейшла до київської компанії «Євротек». Група «Євротек» також включає мережі супермаркетів «Фреш» (Херсон, Рівне, Скадовськ, Нова Каховка), «Союз» (Чернігів, Славутич) та «Квартал» (Чернігів, Житомир, Прилуки, Славутич).

Нагадаємо, минулого року стало відомо, що на місці «Арсену», що на проспекті Червоної Калини, 60, побудують новий торговельно-розважальний центр.