Середа, 12 Червня

У Львові закривають відомий ресторан «Шампанерія Х&Х»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові закривають ресторан «Шампанерія Х&Х», що був розміщений на вул. Лесі Українки, 29.

Останній робочий день буде вже в середу, 13 липня. Про закриття у коментарі Tvoemisto.tv повідомив власник закладу Вардкес Арзуманян.

«Ми пропрацювали сім років. Я думаю, що місію, з якою з’явилася «Шампанерія», виконана, і тому ми вирішили закрити заклад. Також змінюємо стратегію нашої компанії, а саме відкриваємо більший заклад. Тому маленькі заклади ми вирішили обійти, і зайнятися великими», – сказав він.

Він також додав, що через повномасштабне вторгнення у закладі стало помітно менше відвідувачів. Окрім цього, частина персоналу, зокрема хлопців, які працювали у ресторані, – пішли воювати.

Нагадаємо, у Львові закрили Сafe1 із локацією для поцілунків. Ймовірно, ресторан невдовзі з’явиться в іншій локації у центрі міста.

Довідка: «Шампанерія Х&Х» – концептуальний ресторан монопродуктів. Заклад мав акцент на трьох головних стравах: шампанське, хот-доги й хачапурі. Хот-доги у ресторані – фірмові: «Трюфельний», «Нью Йоркер», смокі, чиз-дог, корн-дог, а вина Італії, України, Франції, Грузії.