Вівторок, 28 Листопада

У Львові заборонили розміщувати світлову рекламу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 7 жовтня прийняв рішення про заборону розміщення світлової реклами на території Львівської громади.

Зокрема, йдеться про електронні табло та екрани, рухомі стрічки з підсвіткою, які розташовуються на фасадах будинків та всередині приміщень, якщо це видно ззовні.

«На території Львівської міської територіальної громади не допускається розміщення об’єктів світлової реклами (електронні табло, монітори, екрани, біжучі стрічки, конструкції з динамічною (пульсуючою) підсвіткою тощо) на фасадах будинків і споруд, у тому числі з внутрішньої сторони приміщення (у вікнах, дверях, вітринах тощо), якщо така реклама працює на зовнішній простір», – вказано у рішенні виконкому.

Зазначається, що рішення прийняли, зважаючи на політику ЛМР щодо обмеження присутності зовнішньої реклами у візуальному просторі міста та враховуючи згубну дію додаткового штучного світла на сприйняття сформованого архітектурного середовища, а також а також особливого статусу міста Львова як надбання світової спадщини ЮНЕСКО.

У місті напрацюють чіткий алгоритм дій щодо вже встановлених світлових рекламних конструкцій.

Минулого року Львівська міська рада планувала зменшити кількість зовнішньої реклами в місті наполовину.