Субота, 20 Квітня

У Львові за два тижні почнуть працювати 17 нових станцій велопрокату Nextbike

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові компанія «Nextbike Україна» завершує монтаж нових станцій велопрокату на вул. Стрийській та на Сихові. Про це ZAXID.NET повідомив співзасновник компанії Остап Буденкевич.

За його словами, зокрема, змонтована і уже працює нова велостійка із велосипедами біля ТРЦ «Кінг Крос Леополіс».

Нові станції велопрокату також встановлюють біля центрального автовокзалу «Львів» на вул. Стрийській, 109; на перехресті Стрийська – Наукова – Хуторівка біля житлового комплексу «Леви Міста»; на перехресті Володимира Великого – Стрийська; біля будівлі Державної фіскальної служи на вул. Стрийській,35.

На Сихові велопрокатні станції діятимуть біля торгового центру «Санта Барбара» на пр. Червоної Калини, 109; біля кінотеатру ім. О. Довженка на пр. Червоної Калини, 81 та біля торгового центру «Шувар» на пр. Червоної Калини, 49.

«Ми завершуємо монтаж 60% нових велостанцій. Протестуємо їх, а тоді упродовж наступних тижня-двох встановимо інші станції. Загалом їхня кількість у Львові має зрости із 7 до 24», – повідомив Остап Буденкевич.


Зеленим кольором позначені діючі станції велопрокату, а червоним – нові

За його словами, станції велопрокату Nextbike також з’являться біля бізнес-парку «Промисловий» на вул. Промисловій, 50/52; на пл. Петрушевича; пл. І. Франка; біля бізнес-центру «Домінант Плаза» на вул. Угорській, 14; біля торгового центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7б; на вул. Любінській, 89; на вул. Садовій, 2а.

Нагадаємо, Львів став першим містом в Україні, де запрацювала така система велопрокату. Мінімальна вартість місячного абонементу становить 120 грн – за цю суму щодня можна користуватись велосипедом упродовж 30 хв, які вважаються безкоштовними. За наступні 30 хв потрібно додатково доплатити 4 грн.