Вівторок, 28 Травня

У Львові з підозрою у державній зраді затримали Інну Іваночко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині спецслужба повідомила про підозру у державній зраді діючій агентці російських спецслужб. Зрадниця вела антиукраїнську діяльність, активно просувала ідеї федералізації України та проводила інформаційні акції антиукраїнського спрямування, пише Гал-Інфо.

Через свої кремлівські погляди жінка потрапила у поле зору російських спецслужб. Агентка очолювала керуючі посади у проросійських осередках, зокрема керувала Львівською спілкою проросійських громадських організацій та була членкинею партії ОПЗЖ.

За даними слідства зрадниця організовувала та особисто брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині.

Для прикриття власної підривної діяльності, проникнення в кулуари органів державної влади, а також поширення дезінформації в інтересах агресора вона використовувала журналістські посвідчення та «документи» деяких безпекових корпорацій (легітимність яких встановлюється).

Зв’язок з кураторами підтримувала використовуючи соцмережі та електронну пошту, туди ж надсилала звіти щодо проведеної підривної діяльності.

Під час обшуків у фігурантки провадження та інших причетних осіб контррозвідники виявили та вилучили матеріали, які підтверджують вчинення кримінального правопорушення. А також документи, що підтверджують її зв‛язок із політичними та громадськими структурами афілійованими з колишнім проросійським нардепом В.Медведчуком.

Наразі зрадниці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Заходи з припинення злочинної діяльності здійснювали контррозвідники та слідчі СБУ Львівщини спільно з Департаментом КР СБУ за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

За інформацією джерел Гал-інфо мова йде про соратницю Віктора Медведчука Інну Іваночко, яка неодноразово брала участь в постановці проросійських провокацій у Львові.