П’ятниця, 24 Травня

У Львові з’явилася можливість пройти рентген-обстеження вдома

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові є можливість пройти рентген-обстеження за межами медичного закладу – удома або іншому зручному для пацієнта приміщенні. Таку послугу запровадило Перше медичне об’єднання Львова, пише Тvoemisto.tv.

Як розповіли Тvoemisto.tv у Першому ТМО, послуга доступна насамперед для тих, у кого є клінічні покази для такого обстеження, скерування від сімейного лікаря і немає протипоказань до застосування променевого обстеження, наприклад, вагітність. Також послуга буде також комфортною для тих пацієнтів, які не можуть покинути власну оселю та літніх людей.

Зазначимо, що портативний цифровий рентген-апарат є безпечним і має найнижчу дозу опромінення. Він має розміри звичайного фотоапарата, тому легко поміщається в будь-якому приміщенні, а зроблені знімки можна одразу відправити лікуючому лікарю для консультації. Він здатний обстежити пазухи носа, молочні залози, легені та інші внутрішні органи.

Вартість виїзду з обстеженням однієї ділянки становить 1490 грн. Вікових обмежень немає, а ось скерування таки бажано мати.

Послугою можна скористатися у будні та вихідні дні з 10:00 до 17:00 год. Контактні телефони для замовлення послуги: 067 118 09 19; 098 983 15 91.