Понеділок, 27 Червня

У Львові з’явилась петиція, щоб заборонити змінювати фасади на перших поверхах будинків

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львів’янин зареєстрував нову петицію із вимогою заборонити змінювати фасади на перших поверхах будинків. Особливо – старовинних.

За словами Кравчука, на перших поверхах історичних будівель Львова часто відкривають заклади торгівлі, роблячи жахливий ремонт, який і близько не вписується не те, що в “історичне середовище”, але й в естетичні уявлення.

Це малювання частин фасадів в довільні кольори, обкладання дешевою плиткою, домуровування сходів на вулицю.

«Таких випадків неймовірно багато у Львові, тому зрозуміло, що на практиці це ніяк не регулюється.

Мета петиції – організувати на рівні міста наступні речі: створити контроль за самовільними ремонтами комерційних поверхів, притягати до відповідальності порушників; визначити дозволені кольори та відтінки малювання фасадів на кожному будинку, або встановити механізм для визначення кольорів;

визначити дозволені матеріали облицювання фасадів будинків (хоча б історичних), впровадити механізми для цього;

регулювати виступи даних фасадів, та інші архітектурні норми», – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням. Наразі вона зібрала 15 голосів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 50 днів.

Нагадаємо, У Львові заборонили “клаптикове” утеплення будинків 14 січня 2019 року. Будівлі, які є пам’ятками архітектури, і розташовані в центральній частині міста заборонили утеплювати повністю.

До слова, станом на березень 2018 під час перевірок представники міської влади виявили 1322 будинки, які пофарбовані у різні кольори.

Share.