П’ятниця, 29 Вересня

У Львові з’являться кавуни із Закарпаття та Івано-Франківщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кавуни та дині з Херсонщини повсякчас були справжнім брендом та візитівкою цього регіону. В той же час – майданчик для торгівлі з авто ринку «Шувар» щоліта перетворюється на найбільший в країні центр торгівлі вітчизняними баштанними.

Про це повідомляє директор гуртового ринку Іван Федишин.

“На жаль, через військові дії в області та тимчасову окупацію державою-терористом, вже другий рік поспіль продукція херсонських фермерів не може бути представлена на ринку.

Розуміючи вагу відповідальності, фермери західних областей України не лише продовжили свою господарську діяльність у складних умовах, але і постаралися знайти шляхи для вирощування нових для себе видів продукції, притаманних Півдню України, в тому числі, і баштанних”, – йдеться у повідомленні.

Іван Федишин додав, що сьогодні кавуни з Івано-Франківщини чи Закарпаття – це зовсім не мрія, а цілком реальна історія фермерів Shuvar`s Family.

“Вже невдовзі покупці ринку «Шувар» зможуть посмакувати баштанні, вирощені фермерами заходу України, а ми підготували для вас невеличкий екскурс на кавунову плантацію в Брегівському районі Закарпаття”, – підсумував Федишин.

Фермер із Закарпаття Іштван Мезеі розповідає на відео, що минулого року був дуже хороший врожай. З двох гектарів поля йому вдалось зібрати 90 тон кавунів.