Четвер, 18 Квітня

У Львові визначили найкращого двірника 2024 року

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Найкращим двірником Львова-2024» стала Ганна Чаус, Личаківський район, (ТзОВ “Галбуджитлосервіс”, вул. Жасминова, 9). Це вперше за п’ять років конкурсу перемогу отримала жінка-двірник. Що цікаво, переможцями у кожному районі цьогоріч стали жінки. Привітали переможців сьогодні на апаратній нараді у мерії.

«Найкращий двірник Львова-2024», а також найкращі двірники у кожному районі отримали цінні подарунки. Окрім подяки від громади міста за свою нелегку працю, переможець конкурсу отримав тур Європою на двох (Литва і Латвія) та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

Водночас найкращих двірників інших п’яти районів Львова, яких своїм голосуванням обрали мешканці, нагородили подякою від громади міста, туристичним вікендом на двох у Закарпаття та такою ж грошовою премією.

Переможниця конкурсу «Найкращий двірник Львова-2024» Ганна Чаус отримала 250 голосів підтримки. Пані Ганні 66 років. Освіту здобувала у Львові, відтак 28 років пропрацювала інженером у проектному інституті. У ТзОВ «Галбуджитлосервіс» працює з 2020 року – підтримує чистоту та порядок у будинку №9 на вул. Жасминовій. Мешканці кажуть, свою роботу Ганна Чаус виконує сумлінно та старанно.

«Я дуже люблю свою роботу. Люблю садити гарні клумби, благоустрій наводити, прибирати у будинку. Насправді я із задоволенням працюю. Мешканці це бачать і завжди дуже дякують за роботу, хоча на перемогу я не очікувала», – зауважує пані Ганна.

За результатами конкурсу також визначено найкращих двірників у кожному районі міста. Найбільшу підтримку під час голосування отримали:

Сихівський район – Марія Орищин (ОСББ МЖК “Поступ”, вул. Драгана, 4) – 205 голосів.

Марія Орищин з 2006 року вже 18 років працює двірником в ОСББ МЖК «Поступ». Прибирає будинок і прибудинкову територію за адресою: вул. Драгана, 4 у м. Львові. Пані Марія живе за містом в с. Великі Глібовичі Львівського району Львівської області. Щодня прокидається о 5-й годині ранку, щоб електричкою приїхати на роботу. Свою роботу любить і щиро радіє, коли мешканці будинку і звичайні перехожі дякують і цінують її працю. Завжди сумлінно та якісно виконує свої обов’язки.

Шевченківський район – Людмила Мельник (ЛКП “Варшавське-407”, вул. Соснова, 26) – 187 голосів.

Людмила Мельник з 2019-го, відколи вийшла на пенсію, працює двірником. Є сумлінним та відповідальним працівником. Якісно виконує свою роботу з підтримки чистоти у будинку та на прибудинковій території.

Залізничний район – Марія Лихольот (ОСББ «Повітряна, 92») – 139 голосів.

Марія Лихольот після виходу на пенсію у 2011 році почала працювати двірником в ЛКП «Левандівка». З 2021 року, разом з донькою, яка їй допомагає, працює технічним працівником в ОСББ «Повітряна, 92». Мешканці ОСББ кажуть, що пані Марія неймовірно працьовита, спокійна та ввічлива, до роботи ставиться відповідально, тож вони дуже цінують її працю.

Франківський район – Любов Леонова (ЛКП “Південне”, вул. Наукова, 37) – 95 голосів.

Любов Леонова працює двірником з 2009 року. Хороший працівник, користується повагою серед мешканців і колег, для яких є прикладом. Вже неодноразово була відзначена за хорошу працю.

Галицький район – Стефанія Пашкевич (ЛКП “ШРП Галицького району”, площа Ринок) – 36 голосів.

Стефанія Пашкевич працює прибиральником території ЛКП “ШРП Галицького р-ну” з липня 2009 року. Прибирає площу Ринок та прилеглі вулиці. До своєї роботи ставиться відповідально, щиро радіє, коли мешканці Львова дякують і цінують її працю.