У Львові витратять майже 14,3 млн грн на камери відеоспостереження

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради опублікував тендер на закупівлю вузлів для системи відеоспостереження. Вартість робіт – 14 мільйонів 299 тисяч, які виділять з місцевого бюджету. Згідно з тендером, планують закупити 129 комплектів відеоспостереження різного типу, які встановлюватимуть у різних людних місцях Львова, зазначив у коментарі Tvoemisto.tv директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

«Місця встановлення зі зрозумілих причин озвучити не можу. Якщо ж по категоріях, то це є зупинки громадського транспорту, ключові перехрестя та локації скупчень великої кількості людей, також майданчики для паркування та об’єкти критичної інфраструктури», – сказав директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури.

Також додамо, що це замовлення входить в програму «Безпечне місто Львів», яку проводять з 2022 року. Як пояснив Олег Забарило, на щорічній основі здійснюють встановлення камер відеоспостереження у Львові, щоб максимально охопити місто та зробити його більш безпечним:

«Як минулого року ми встановили досить багато камер спостереження, запустили на них аналітику і встановили нові сервери, так і цього року нам було призначено 15 млн грн бюджетних коштів на цю програму. Відповідно, на наступний рік ми будемо також це робити».

Зазначимо, що конкурс, на якому оберуть переможця та, відповідно, виконавця замовлення, проведуть після 4 серпня.