У Львові виставлять мощі Святого Миколая Чудотворця

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На храмове свято у п’ятницю, 19 серпня, у церкві Преображення Господнього ПЦУ, що на вул. Роксоляни, 43, можна буде помолитися перед мощами Святого Миколая Чудотворця, архиєпископа Мирлікійського. Мощі перебуватимуть у храмі у відкритому доступі до 28 серпня. Про це повідомили на сайті «Духовної величі Львова», пише Твоє Місто.

На свято Преображення Господнього у церкві відбудеться святкова літургія. Цього дня служитимуть акафіст до святого Миколая Чудотворця та благословення єлеєм святого. Опісля відбудеться освячення плодів.

Храм буде відчинений щодня з 19 серпня  до 28 серпня, з 8:00 по 21:00. Також впродовж цього часу о 9:00 та в 19:00 служитимуть акафіст, молитви перед святинею за здоров’я і зцілення, мир, любов, злагоду у родинах, а також за швидку перемогу над ворогом та благословення святим єлеєм.

У храмі кожен охочий буде мати можливість приклонитися перед такими святинями:

  • ікона Пресвятої Богородиці «Всецариці», яка привезена з гори Афону, Греція (до якої моляться за недужих, онко-алко- та наркозалежних);
  • ікона Святого Спиридона Тримифунського Чудотворця, привезена з о. Корфу;
  • ікона Нерукотворного Образа (Убруса) Господа нашого Ісуса Христа із часточкою каменя із Гробу Господнього та миром від мироточивої ікони Нерукотворний Спас, яка привезена із Святої Землі м. Єрусалим та іншими святинями  і реліквіями, які зберігаються у храмі.