Понеділок, 4 Березня

У Львові випустили пиво на честь канадського прем’єр-міністра Джастіна Трюдо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові випустили пиво на честь прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо і міністерки закордонних справ Канади Христі Фріланд. У Холдингу емоцій !Fest, який і випустив напій, пояснили, що пиво з Трюдо символізує непересічність у політиці, пише Zaxid.net.

«Джастін Трюдо – непересічний політик і красунчик, який змінює світ на краще. Оригінальні хобі, почуття гумору, проукраїнська позиція: все це зафіксували на етикетці нового крафтового пива, яке зварили у Львові на площі Ринок. Відмітили також всім добре знану любов до кольорових шкарпеток. Пивовари зі Львова вважають, що пиво – це не лише кльовий та смачний продукт, а також меседж з України», – йдеться у повідомленні компанії.

На етикетці Джастін Трюдо зображений в українській вишиванці, а міністерка закордонних справ Канади, українка за походженням Христя Фріланд тримає в руках український прапор. Саме ж пиво – це світлий ель зі смаком карамельної солодкавості.

Зазначимо, на початку листопада українська делегація на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом під час візиту до Канади подарувала Джастіну Трюдо набір львівських шкарпеток.