Субота, 15 Червня

У Львові вилучили довідку Ф-2 про склад сім’ї

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

18 вересня виконавчий комітет Львова вніс зміни в положення про реєстр територіальної громади. Зокрема, вилучили довідку Ф-2 (про склад сім’ї) — її скасували відповідно до змін в законодавстві.

«Вносимо зміни в положення про реєстр територіальної громади — вилучаємо дуже відому довідку про склад сім’ї. Відповідно до змін в законодавстві, ця довідка скасована, тому балансоутримувачі не можуть її видавати», — пояснила Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР.

Водночас, РА та ЛКП, в разі необхідності, можуть отримати або перевірити інформацію про зареєстрованих осіб — з реєстру територіальної громади. Для цього їм необхідно зареєструватися в цьому реєстрі.

«Ми відмовляємося від довідок форми 2, які нам подають мешканці при приватизації, а будемо зобов’язувати тих, хто ще не приватизував житло, вносити інформацію про своє місце реєстрації в Єдиний реєстр територіальної громади», – прокоментувала раніше директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Усіх львів’ян закликають оновити свої дані у реєстрі територіальної громади, щоб отримувати усі послуги за спрощеною процедурою.

Довідка про склад сім’ї була необхідним документом для призначення багатьох видів державних допомог, субсидій, пільг та інших державних виплат.