Неділя, 25 Лютого

У Львові встановлять ще два питні фонтанчики на вул. Шевченка і Б. Хмельницького

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують збільшувати кількість питних фонтанів, в планах облаштувати такі питні фонтанчики на вулицях Шевченка і Б. Хмельницького.

Минулого тижня в місті відкрили перший такий фонтанчик на площі Ринок, а незабаром відкриють ще 4.

«По фонтану перед оперним театром вже зроблені дуже серйозні роботи. Станом на вчора ми фактично вийшли із земельних робіт, де вже вибудувана ціла система. Плануємо до кінця вересня потішити львів’ян цим новим фонтаном.

Також в цьому році ми плануємо у Львові відкрити ще 2 фонтани. Мова йде про фонтан навпроти пам’ятника Королю Данилу Галицькому, який впродовж багатьох років не працював, і фонтан на оновленій площі Двірцевій.

Зараз у Львові почали з’являтись питні фонтанчики. Ми плануємо їх робити і на вулиці Шевченка, де зараз ми робимо мережі, міняємо хідники, та на вулиці Б. Хмельницького. Взагалі таких питних фонтанчиків по Львову має бути багато.

Ми стараємо компенсовувати нестачу водойми великою кількістю фонтанів, щоб вони і милували львів’ян, і були корисними”, — розповів у ранковому ефірі на радіо «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий.