Понеділок, 15 Серпня

У Львові вшанували пам’ять зaгиблиx у Скнилівській трaгедії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні, у 18-ту річницю авіакaтастрофи, рідні і близькі, друзі та знайомі, усі небайдужі львів’яни вшанували пам’ять зaгиблих спільною молитвою і покладанням квітів. Також був присутній міський голова Львова Андрій Садовий.

«Кожного року ми вдивляємося у фотографії наших рідних — вони не змінюються. Ми стаємо старшими, по-іншому це все осмислюємо. Думаю, в кожного з нас завжди є запитання — чому це сталося? Однозначно, це вина влади, яка тоді допустила цю трагедію, і ця трaгедія завжди буде шрамом на серці міста. Але це також і той біль, який буде завжди з усіма нами, з кожним тут присутнім. Єдине, що ми можемо сьогодні – це молити Бога, щоби ніколи більше така біда не прийшла до нашого рідного міста.

Ніхто і ніколи не зрозуміє ваш біль — це неможливо зрозуміти. Я просто ще раз і ще раз завжди буду просити вибачення зі сторони влади за тю трaгедію. Я буду просити вас жити і роботи добрі справи — там, де це можна робити. Тому що вони сьогодні там, на небі, наші ангели, і вони хочуть, щоби у нас все було добре”, — сказав Садовий.

Фото Міжнародний аеропорт “Львів”

Фото Міжнародний аеропорт “Львів”

Фото Міжнародний аеропорт “Львів”

Фото Міжнародний аеропорт “Львів”

Фото Міжнародний аеропорт “Львів”

У капличці Всіх святих українського народу і пам’яті жeртв Скнилівської трагедії, що біля летовища, відслужили Божественну Літургію та Парастас за зaгиблими. Опісля усі вирушили до «Сегменту пам’яті» на аеродромі. Там поклали квіти до мoгил, та біля пам’ятного знаку на місці трaгедії отці відслужили заупокійну панaхиду. А відтак — окропили пам’ятний знак.

Сім’ям зaгиблих в авіакатастрофі виплатять матеріальну допомогу. Цього року по 2 тис грн. отримають 57 людей. Загальна сума виплат становить 114 тис грн.

Share.