Четвер, 13 Червня

У Львові власнику відомого готелю дозволили звести нові офіси замість недобудови

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія власника “Древнього граду” збудує новий офісний центр в історичній частині Львова

У Львові дозволили компанії власника парк-готелю “Древній град” Михайла Коваля збудувати новий багатофункціональний громадський комплекс на місці незавершеного будівництва по вулиці Водогінна, 2. Відповідні містобудівні умови та обмеження на будівництво опублікували у понеділок, 20 травня, на сайті Львівської міськради, пише Lviv.media.

Йдеться про земельну ділянку площею 0,33 га на якій вже є недобудова. Компанія “Спектр Сервіс Плюс” ще у 2020 році уклала з міськрадою договір про оренду цієї території. Згідно з документами тут дозволили збудувати громадський комплекс з офісами. Нова забудова повинна повністю вписуватись в оточуюче історичне середовище щільної забудови кварталу. Висота новобудови обмежена 15 м. Крім цього, ділянка є в буферній зоні об’єкта Світової спадщини ЮНЕСКО.

“Комплекс пропонується збудувати на місці незавершеного будівництва, яке там є роками. Фактично, тут при схилі, з вулиць ніде цього об’єкта не видно, однак планується сформувати громадську будівлю. В плануванні там, очевидно, проглядаються офіси та якісь додаткові елементи громадської інфраструктури. Цей об’єкт по параметрах буде корелюватися з існуючою недобудовою”, — пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Дозвіл на будівництво отримало ТзОВ “Спектр Сервіс Плюс”, яке за даними аналітичної системи YouControl створене понад 22 роки тому та зареєстроване за тією ж адресою, де буде нове будівництво: вул. Водогінна, 2. Компанія займається орендою нерухомості, а її власником є Михайло Коваль, якому належить ПП “Древній Град”, а також раніше він був співзасновником “Євроготелю”.