Неділя, 21 Квітня

У Львові в’їзд на Головний залізничний вокзал закрили для приватного автотранспорту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як зазначив начальник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський, в’їзд на Головний залізничний вокзал закритий для приватного автотранспорту, зокрема і для служб таксі, інформує пресслужба ЛМР.

Відкритим залишається в’їзд тільки для громадського транспорту, спецтранспорту, військових, волонтерів та евакуаційних автобусів.

«Прошу водіїв врахувати це при русі вулицею Городоцькою, не залишати тут свої авто і не створювати заторів. Найближчі парковки – на території ТЦ «Скриня», пл. Липнева, на вулицях Тобілевича, Федьковича, Горської, а також паркінги біля приміського вокзалу», – зазначив Максим Смілевський.

Також він уточнив, що зараз у співпраці з ЛКП «Львівавтодор», управлінням патрульної поліції та компанією «Онур» на вул. Городоцькій облаштовують виокремлену смугу руху для громадського та спецтранспорту. «Наразі така лінія діє на ділянці від перетину з вул. Чернівецькою до входу на Приміський ринок, а надалі її облаштують до приміського вокзалу.

«У цій локації посилено працюють інспектори з паркування, 5 екіпажів поліції, евакуатори. Так, сьогодні евакуювали сім машин, а ще сімох власників авто оштрафували», – додав Максим Смілевський.

Також Львівська міська рада закликає водіїв не паркувати свої авто на вул. Чернівецькій та на вул. Городоцькій у районі приміського вокзалу. Таке хаотичне паркування створює суттєві перешкоди для руху автобусів, які вивозять вимушено переселених людей із залізничного вокзалу. Відтак, автомобілі, припарковані у цій локації, евакуйовують.

“Велике прохання до водіїв паркуватись таким чином, щоб не ускладнювати рух на цьому вузлі та дати можливість автобусам робити свою справу”, – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.