Субота, 15 Червня

У Львові відсторонили начальника управління патрульної поліції через “подарунок” своїй дівчині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні мережею було поширене відео, на якому зображено начальника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка, який, попередньо, подарував своїй дівчині у День народження перепустку на проїзд площею Ринок.

За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків. Призначено службове розслідування.

Як пише Цензор.нет, дівчину звати Валентина Федюк, вона працює помічницею-консультанткою депутата Львівської обласної ради. Свій профіль у фейсбуці вона тепер закрила.

Дівчина на відео кричить від радості, що буде “«а я казала, що я люблю ви*обуватись! Перепустка на площу Ринок на мій Мерседес!».

Наразі невідомі обставини, за яких Роман Пилипенко оформив на свою наречену перепустку. Право на таку перепустку мають лише мешканці, зареєстровані на площі Ринок, а також підприємці – власники транспортних засобів, яким надається право в’їзду на платній основі для розвантаження товарів, продуктів, завантаження будівельного сміття тощо.

ZAXID.NET спробував отримати коментар Романа Пилипенка з приводу скандального відео, однак його телефон був відключений.

Також не вдалося отримати коментар у самої Василини Софранюк. Жінка працює у Львівській облраді головною спеціалісткою відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва, також є помічницею депутата від «Європейської солідарності» Андрія Думи.

Роман Пилипенко очолював патрульну поліцію Львівщини з червня 2017 року.