Субота, 22 Червня

У Львові відновили гаряче водопостачання до понад 200 будинків у двох районах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові тривають гідравлічні випробування. «Львівтеплоенерго» на тиждень раніше відновило гаряче водопостачання до 136 будинків на Сихові й 81 будинку в Франківському районі. Без гарячої води залишається ще майже 500 житлових будинків, пише Суспільне.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, на сьогодні, 11 червня, у Львові гарячу воду подають до 952 будинків із центральним опаленням. Так гаряче водопостачання відновили у будинках в Галицькому, Залізничному, Шевченківському районах і в понад 90% будинків Личаківського району.

“Відновлення гарячого водопостачання споживачам від ТЕЦ-1 – Франківський і Сихівський райони – мало розпочатися з 18 червня. Однак вже вчора (10 червня, — ред.), впродовж дня, вдалося подати гарячу воду до 136 будинків Сихівського району і 81 будинку у Франківському”, — зазначили у ЛМКП “«Львівтеплоенерго»”.

Відтак, без гарячої води ще залишається майже 500 будинків — здебільшого на Сихові та у Франківському районі. Гідравлічні випробування у Львові тривають з 13 травня.