Субота, 25 Вересня

У Львові відновлюють роботу кінотеатри, галереї, музеї та театри

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 17 липня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення дозволити роботу усім закладам культури, зокрема — галереям, музеям, театрам, кінотеатрам тощо.

Відсьогодні у Львові можуть працювати всі заклади культури.

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, до роботи цих закладів у час карантину є низка вимог, зокрема — щодо кількості відвідувачів, особистої гігієни та безпеки.

«Заклади культури відновлюють роботу згідно з протоколом. Тобто наповненість — не більш ніж 50%, також — не більше 1 людини на 5 кв м. Звичайно, є вимоги щодо безпеки: санітайзери, скринінг, провітрювання та дезінфекція приміщень. Усі працівники — в масках, проходять додатковий скринінг. Крісла мають бути промарковані – де можна і не можна сідати», — каже Москаленко.

За словами чиновника, йдеться про всі заклади культури — галереї, музеї, театри, кінотеатри, Органний зал тощо.

«Підставою для цього стали кілька рішень, зокрема, — постанова Кабміну № 392, рішення обласної комісії, яке визначає, що заклади культури можуть працювати, а також перевірки, які відбувались минулого тижня в закладах культури і ще раз засвідчили, що вони готові до відкриття», — додав заступник мера.

Додамо, що у львівській “Планеті Кіно” вже доступні кіносеанси.

Нагадаємо, за вчорашню добу лабораторні центри провели 783 ПЛР-тести, відтак, 132 — позитивні. Серед них львів’ян — 64.

Share.