Середа, 21 Лютого

У Львові відновлять автобусні маршрути, які скасували через дефіцит пального

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують відновити звичний графік курсування громадського транспорту на маршрутах які оптимізували через вартість та дефіцит пального. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

«Рух автобусів відновиться у більшому обсязі. Плануємо також повернути маршрути, від яких відмовились, – №10, №11, №44, №45, а також №61 і №9, що були закорочені. Хочемо відновити нормальну роботу тих маршрутів, які зазнали оптимізацій через проблеми з пальним. Ми з перевізниками контактуватимемо, обговоримо всі деталі і терміни додатково», – каже він.

Нагадаємо, що через дефіцит пального у Львові оптимізували роботу 20% громадського автотранспорту. Також кількість автобусів скоротили на обласних маршрутах.

Також додамо, що у Львові відкоригували вартість проїзду у громадському транспорті. Йдеться про автобуси, де разовий проїзд тепер коштуватиме 15 грн замість 10 грн, як було раніше. Водночас ціна на проїзд у електротранспорті Львова – трамваях та тролейбусах – не змінюється.