Вівторок, 27 Лютого

У Львові відкрився восьмий ресторан McDonald’s

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

19 грудня відкрив двері новий, вже восьмий, ресторан McDonald’s у Львові, розташований на одній з основних транспортних магістралей міста на вул. Зелена, 147-А. Цей заклад розташувався в районі, де активно розбудовуються житлові комплекси та розвивається міська інфраструктура. Від початку відновлення роботи мережі, у місті з’явилися два нових McDonald’s і обидва на Сихові.

Неподалік – торгівельний центр і гіпермаркет, офісні центри, автостанція та інші об’єкти, що разом із новим McDonald’s створюють зручний простір для міських жителів.

McDonald’s на вул. Зелена став 99-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні, і забезпечив понад 80 робочих місць.

У просторому й одному з найбільших McDonald’s в Україні площею 485 м2 в залі можуть комфортно розміститися 123 гостя, і ще є 144 місця на терасі. У ресторані втілені сучасні цифрові технології, у тому числі встановлені термінали самообслуговування для здійснення замовлення у залі через одну з 10 цифрових площин і модернізовані цифрові дисплеї на МакДрайві.

Ресторан та МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:30, а доставка через послугу McDelivery – з 07:00 до 22:00.

Водночас завжди варто зважати на безпекову ситуацію. З турботою про людей, в усіх закладах McDonald’s запроваджені розширені правила безпеки. Під час повітряної тривоги ресторани зачиняються, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і робота відновлюється орієнтовно через годину після скасування тривоги.

Про McDonald’s в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.

Один з головних пріоритетів компанії – турбота про громади. З початком повномасштабного вторгнення компанія McDonald’s з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників компанії підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги. У програмі з закупівлі життєво важливого медичного обладнання медичні заклади одержали 620 сучасних апаратів для лікування навіть найскладніших ран. А в програмі «Продуктовий набір», яка досі триває, українські родини, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали понад 250 тисяч наборів з продуктами першої необхідності.