У Львові відкрився Музей науки, в якому зібрано близько 100 інтерактивних експонатів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відкрився Музей науки, в якому зібрано близько 100 інтерактивних експонатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Поринути у світ науки, дізнатись в інтерактивній формі про явища природи та закони фізики, поспілкуватися з роботом – для дітей у Львові запрацював Музей науки. Простір вміщує близько 100 цікавих експонатів, з якими можна взаємодіяти й таким чином дізнаватись нове про навколишній світ – воду, повітря, оптику, акустику, електрику», – написав Козицький.

Музей науки розміщений на 2200 кв.м площі та поділений на тематичні зони – розділи води, повітря, людини, оптики, науки, акустики, електрики, роботів та Формули-1 і VR.

Окрім того, у закладі є лабораторія, зона акустики з музичними інструментами, що схожа на студію звукозапису. У секції з роботами можна провести цікавий діалог з RoboThespian, який відповідає на питання, виконує завдання заспівати пісню чи станцювати. Там також є роборука KUKA, якою збирають машини та інші прилади на промислових підприємствах.

У музеї облаштована зона для виховання гуманності й толерантності. У ній здорові діти можуть сісти в інвалідний візок і подолати на ньому перешкоди та спробувати видобувати воду, як це роблять їхні однолітки в Африці.

Де. Музей збудували на перехресті магістральних вулиць Стрийська-Наукова. Його адреса: вул. Стрийська, 200а. Поруч озеро, ресторан, супермаркет, де можна продовжити сімейний відпочинок.

Скільки. Квитки – 350 грн для всіх відвідувачів ростом вище 90 см. Малі діти і люди з інвалідністю заходять у музей безкоштовно. Квитки можна буде купити, як в кінотеатр, – онлайн і на певну годину, щоб уникнути скупчення і черг.

Форс-мажори. Перебої зі світлом для музею не страшні – заклад має потужний генератор, але при повітряній тривозі, за правилами безпеки, відвідувачі будуть змушені покинути приміщення. Неподалік музею є велике бомбосховище. Після відбою вони зможуть повернутися і продовжити огляд експонатів, незалежно від вказаного у квитку часу візиту.

Детальнішу інформацію та контакти музею ви зможете знайти на сайті.