У Львові відкрили перший петанк-майданчик (Фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові поблизу Порохової вежі облаштували перший петанк-майданчик. Проект створення майданчику став одним із переможців Громадського бюджету 2016 року. На його створення Львівська міська рада виділила 150 тисяч гривень.


Гравці та учасники урочистостей символічно кинули кулі на майданчик та розпочали гру, до якої могли долучитися всі охочі, які попередньо зареєструвалися.

«У Львові це перший професійний майданчик для гри в петанк. Вже багато чого зроблено, але з технічної точки зору є моменти, які маємо завершити. Зокрема, борти дерев’яні, трибуни, посадити в каркас дерева. В ідеалі цей простір могли б використовувати не тільки як майданчик для гри, а як культурно-спортивний простір у центрі, де б організовували кінопокази та концерти»,  —  розповів керівник львівського петанк-клубу «Leopolis» Олег Піх.

Роботи виконував ТзОВ «Леопрестиж». Однак, крім спеціального поля, хідників та бортів, тут облаштують трибуни для вболівальників та озеленять територію.

Петанк – один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі.

Фото gazeta.lviv.ua

Share.